آشپزی با خرما

اخبار صدر جهان

 1. شرکت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشبن آلات و صنایع وابسته

   

  شرکت خوشه های زرین پارس اقدام به شرکت در بیست و سومین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشبن آلات و صنایع وابسته نموده است . این نمایشگاه از تاریخ ۱۰ تا ۱۳ خرداد در محل نمایشگاه بین المللی تهران برگزار میگردد و هر ساله با استقبال زیادی از جانب بازدید کنندگان مواجه می شود . هموطنان عزیز می توانند محصولات صدر جهان در سالن ۲۵B غرفه شماره ۲ مشاهده نمایند . منتظر حضور سبزتان هستیم .

   

 2. بازدید از نمایشگاه بین المللی اگروفود دوبی

  نمایشگاه بین المللی اگروفود دوبی بزرگترین نمایشگاه صنایع غذایی در سطح دنیا می باشد که هر ساله حوالی بهمن ماه در شهر دوبی برگزار میگردد . تیم بازاریابی صدر جهان جهت ارزیابی بازار بین المللی و بررسی آخرین دستاوردهای صنایع غذایی در کشورهای مختلف عازم این نمایشگاه شد. با این امید که بتوانیم نقشی هر چند کوچک در توسعه صادرات غیرنفتی کشور عزیزمان ایران داشته باشیم .

 3. فروش آنلاین محصولات

  تیم فنی صدر جهان در حال تلاش برای راه اندازی سیستم فروش آنلاین محصولات این شرکت می باشند . هموطنان عزیز می توانند بزودی محصولات مورد نیاز خود را از طریق همین وب سایت سفارش داده و درب منزل تحویل بگیرند .

 4. همکاری با ما

  صاحبان فروشگاههای مواد غذایی می توانند جهت سفارش محصولات ما از طریق اطلاعات موجود در بخش تماس با ما ، با بخش فروش ارتباط برقرار کنند و محصولات مورد نیاز خود را سفارش دهند .